Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

Ostatni raz rów biegnący przez park miejski, wzdłuż placu zabaw dla dzieci, marketu i potem wzdłuż ulicy Wodnej czyszczony był trzy lata temu.

Po ubiegłorocznym sukcesie organizacyjnym, mieszkańcy Łąkiego (gm. Strzelno) powracają do organizacji imprezy plenerowej Święto wsi Łąkie.

We wtorek rano 5 lipca, rozpoczęła się eksmisja uciążliwej lokatorki z bloku socjalnego przy ul. Mieszka I w Trzemesznie. 51-letnia kobieta była utrapieniem dla okolicznych mieszkańców, którzy wcześniej interweniowali w tej sprawie w różnych instytucjach.

Przed budynkiem Starostwa Powiatowego przy ul. Ogrodowej, powstał park kieszonkowy. Ma pełnić funkcję zielonej poczekalni dla petentów starostwa, którzy załatwiają w nim sprawy urzędowe.

Pierwsze zajęcia odbyły się nad Jeziorem Mogileńskim w sobotę 2 lipca, od 9.00 do 11.00. I tak będzie przez wszystkie wakacyjne soboty, aż do konkursu wędkarskiego 27 sierpnia.

Dużą atrakcją była obecność strażaków z OSP Kwieciszewo oraz dzielnicowych z KPP Mogilno. Dzieci były bardzo zainteresowane pracą straży czy policji, jak również ich sprzętem ratowniczym.

Zdaniem radnego Tadeusza Pawlaka, decyzja podjęta o tym przez wiceburmistrza Trzemeszna Dariusza Jankowskiego, świadczy, iż nie szanuje on swojego szefa.

Uczestnicy pikniku mogli korzystać podczas imprezy z wielu atrakcji. W zabawę włączyły się całe rodziny - dzieci i dorośli. Organizatorem była Rada Sołecka na czele z sołtys Małgorzatą Staniek.

24 czerwca na plaży w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbyła się Noc Świętojańska, czyli dzień zakochanych po słowiańsku.

Wniosek na walnym zebraniu Spółdzielni Mieszkaniowej poparło 36 mieszkańców obecnych na zebraniu. Przeciw było 20 osób.

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.