Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Restauracja ukraińska

Inne

Ks. dr Radosław Orchowicz w latach 1994-1999 był był wikariuszem w parafii pw. Świętej Trójcy w Strzelnie i nauczycielem religii w strzeleńskim Liceum Ogólnokształcącym.

Zjazd był okazją do wręczenia medali i wyróżnień.

Największą nagrodą dla organizatorów i uczestników będzie znalezienie nowych domów dla powracających w nasze strony zwierząt z Wojtyszek - 8 takich domów już znaleziono, wsparcie przytuliska dla psów i podkreślenie problemu, jakim jest bezdomność zwierząt.

10 stycznia po ciężkiej chorobie zmarł długoletni proboszcz parafii pw. św. Trójcy w Strzelnie ks. kanonik Otton Szymków.

6 stycznia w mogileńskim kinie Wawrzyn działający przy parafii MBNP w Mogilnie chórek Gloria zaprezentował jasełka bożonarodzeniowe Zawsze można zostać aniołem.

29 grudnia zgodnie z zawartym porozumieniem psy przebywające w schronisku w Wojtyszkach przywiezione zostały do Mogilna.

Spowodowało to duże opóźnienia pociągów.

Światło Nadziei, to tegoroczne hasło niesionego przez skautów na całym świecie Betlejemskiego Światła Pokoju.

Po rocznej przerwie związanej z pandemią strzeleński Dom Kultury powrócił do organizacji Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia będzie można poczuć przez trzy dni 17, 18 i 19 grudnia.

16 grudnia Koło Gospodyń Wiejskich w Kwieciszewie (gm. Mogilno) zorganizowało dla najmłodszych mieszkańców warsztaty świąteczne.

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.