Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Harcerze z SP 1 w Mogilnie   arch. domowe Agnieszki Godurkiewicz

2 i 3 grudnia w całej Polsce w marketach, sklepach osiedlowych i sieciach handlowych, po raz 21. Caritas przeprowadził zbiórkę żywości pod hasłem Tak. Pomagam.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Ogólnopolską akcję Caritasu w Mogilnie wsparli także harcerze z Drużyny Harcerskiej w SP 1 w Mogilnie, zbierając żywność 3 grudnia w sklepie Biedronka przy ul. Hallera. 

Udział w akcji wzięły dwie grupy. Pierwsza z działała od 10.00 do 12.00, a druga od 12.00 do 14.00. Jedną z opiekunek grupy była Agnieszka Godurkiewicz, wraz z którą byli: Jessica Frydlewska, Lena Porada, Majka Walentowicz i Szymon Jakubowski. Drugą grupą w składzie: Kornelia Porada, Lena Porada i Kornelia Szykowna opiekował się Dariusz Porada.

Harcerze zachęcali klientów sklepu do dołączenia do akcji i podarowania artykułów spożywczych o długim terminie ważności. Osoby, które wsparły akcję otrzymywały od harcerzy podziękowania za przekazane produkty i chęć niesienia pomocy. Zebrane produkty zostaną przekazane przed świętami przez Caritas osobom starszym i najbardziej potrzebującym. 

Warto podkreślić, że harcerze biorą udział w akcji już kolejny raz - jest ona organizowana zawsze przed świętami Bożego Narodzenia i przed Wielkanocą.

Inez Padowska, 4 XII 2022

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.