Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inspiracje

18 marca w Młynicach (gm. Strzelno) doszło do pożaru w domu jednorodzinnym.

Zofia Krukowska pełniła funkcję sołtysa przez 5 kadencji, w sumie 20 lat. Teraz zastąpił ją młody, energiczny mieszkaniec Ciechrza Karol Kościelny. Za wszystkie lata poświęceń i pracy dla dobra mieszkańców Zofia Krukowska otrzymała bukiet kwiatów i tort z płonącymi fontannami.

Prelekcję "Kim jest pies?" wygłosiła Hanna Mamzer, a na konkurs "Mój Wymarzony Pupil" wpłynęło 180 prac.

19 marca Zarząd Oddziału PTTK w Strzelnie z prezesem Zbigniewem Domańskim zorganizował rajd rowerowy nad jezioro w Łąkiem (gm. Strzelno) na Turystyczne powitanie wiosny 2023.

Dzieci z 1 Próbnej Drużyny Harcerskiej z SP nr 1 i SP nr 2 zbierali żywność dla osób potrzebujących. W towarzystwie opiekunów pełnili wartę w supermarketach. 

Mogilno jednym z 16 punktów, w których zorganizowano Wojskowe Targi Służby i Pracy. Mogilnianie mogli m.in. zapoznać się ze sprzętem wykorzystywanym w wojsku oraz skosztować wojskowej grochówki.

Przewodnicy w podziękowaniu za wspaniałą lekcję historii otrzymali od prezesa PTTK Zbigniewa Domańskiego gadżety wydane z racji jubileuszu 65-lecia strzeleńskiego Oddziału PTTK.

- Potrzebowali jakiegoś młodego, takiego, który nie musi być mądry, ale żeby śpiewał z babciami. Ponieważ ja byłem śpiewający i grający, to wszystko jakoś się zgadzało w tej Bożej układance. Bo nie chodzi o to, żeby był mądry, tylko pożyteczny - mówi ksiądz proboszcz parafii w Kwieciszewie Jarosław Słowy o zaczątkach swojej pracy misyjnej na Wschodzie. Po kilkunastu latach pobytu w Kazachstanie podkreśla, że misja dała mu więcej niż się spodziewał. - Cały czas zastanawiałem się, co ja mogę dać misji. A okazało się, że to ja wszystko otrzymałem od misji - podkreśla.

Motocykl fire bike przerobiony z ukraińskiego dniepra przez Jarosława Milczarka ze Stawisk i Tomasza Kozłowskiego z Parlina zdobył tytuł mistrzowski podczas najbardziej prestiżowych targów motocyklowych Polish Custom Show. W targach brały udział także dwa motocykle Rafała Popka z Żabna, co również jest ogromnym sukcesem.

Pomimo, że minęło kilka dni od zaginięcia, właścicielka psa ma nadzieję, że Pako się odnajdzie - informowaliśmy we wtorek. Los psa jest już znany, ale to historia bez happy endu.

Inspiracje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inspiracje

Więcej: Inspiracje

loading...
Więcej: Inspiracje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.