Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Restauracja ukraińska

Inspiracje

Poniżej zamieszczamy ofertę wakacyjną dla dzieci i uczniów, proponowaną przez instytucje kultury w gminach: Mogilno, Trzemeszno, Strzelno, Orchowo i Jeziora Wielkie.

3 lipca odbył się w gminie Mogilno Zlot Maluchów - Ostatni piknik Czestera. Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku było bazą zlotu, a w parku miejskim w Mogilnie, fiaty 126p zaprezentowały się ich miłośnikom z Mogilna.

Człowiek o wielu obliczach: doświadczony prawnik, nie bojący się wyzwań detektyw, precyzyjnie władający bronią instruktor strzelectwa sportowego, a z drugiej strony artystyczna, pełna pasji dusza. Nie boi się wyzwań, odważnie kroczy przez życie i czerpie z niego to co najlepsze, nie będąc mu dłużnym. Osoby, które poznały go osobiście wiedzą, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i biorą do serca często wypowiadane przez niego słowa: - "Nigdy nie rezygnuj z marzeń!". Tomasz Łotoczko z Mogilna ma już na swoim koncie książkę oraz dwie płyty. Najnowsza o tytule "Inny świat" to autorska, pełna emocji propozycja muzyczna, z którą warto zapoznać się nieco bliżej. Dlaczego? Odpowiedź na to i wiele innych pytań znajdziecie poniżej.

Reklama na stronie

Inspiracje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inspiracje

Więcej: Inspiracje

loading...
Więcej: Inspiracje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.