Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inspiracje

Dla kochających pierniki oraz amatorów sztuki cukierniczej Bachleda Hotel Kasprowy (Hotel Mercure Kasprowy) w Zakopanem zorganizował pierwszy ogólnopolski konkurs na Najlepszy Domek z Piernika. Iza mówi, że projekt domu z piernika, który wykonała przy pomocy mamy Małgorzaty i dwóch sióstr Magdaleny i Joanny jest jej wyobrażeniem zakopiańskiego hotelu.

O Irenie Chrośniak i Elżbiecie Kuberze po raz pierwszy zrobiło się głośno, gdy wzięły udział w konkursie kulinarnym przebiegającym pod hasłem "Nasze kulinarne dziedzictwo", który odbył się 3 października 2001 roku w Inowrocławiu. Panie otrzymały wówczas wyróżnienie za szynkę wędzoną. W swoim dorobku kulinarnym mają także m.in. zaprawy z warzyw sezonowych, a przepisy na nie publikujemy poniżej.

Nowa sekcja powstała około miesiąc temu. Aktualnie na zajęcia do Eweliny Owczarzak uczęszczają 22 dziewczynki. Chętne dzieci nadal mogą dołączyć.

Maciej Kurzajewski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji. Znamy go z programów sportowych oraz programów rozrywkowych typu "Kocham Cię Polsko", "Taniec z Gwiazdami" czy "Pytanie na Śniadanie", gdzie był lub nadal jest prowadzącym program.

3 lipca odbył się w gminie Mogilno Zlot Maluchów - Ostatni piknik Czestera. Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku było bazą zlotu, a w parku miejskim w Mogilnie, fiaty 126p zaprezentowały się ich miłośnikom z Mogilna.

Człowiek o wielu obliczach: doświadczony prawnik, nie bojący się wyzwań detektyw, precyzyjnie władający bronią instruktor strzelectwa sportowego, a z drugiej strony artystyczna, pełna pasji dusza. Nie boi się wyzwań, odważnie kroczy przez życie i czerpie z niego to co najlepsze, nie będąc mu dłużnym. Osoby, które poznały go osobiście wiedzą, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i biorą do serca często wypowiadane przez niego słowa: - "Nigdy nie rezygnuj z marzeń!". Tomasz Łotoczko z Mogilna ma już na swoim koncie książkę oraz dwie płyty. Najnowsza o tytule "Inny świat" to autorska, pełna emocji propozycja muzyczna, z którą warto zapoznać się nieco bliżej. Dlaczego? Odpowiedź na to i wiele innych pytań znajdziecie poniżej.

Kalendarz 2023

Inspiracje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inspiracje

Więcej: Inspiracje

loading...
Więcej: Inspiracje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.