Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W sobotnie popołudnie maluchy zaprezentowały się mieszkańcom Mogilna   fot. Marek Holak

3 lipca odbył się w gminie Mogilno Zlot Maluchów - Ostatni piknik Czestera. Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku było bazą zlotu, a w parku miejskim w Mogilnie, fiaty 126p zaprezentowały się ich miłośnikom z Mogilna.

Inicjatorem zorganizowania zlotu był Antoni Przychodzień, inżynier elektronik, który stworzył w Bielsku-Białej Muzeum Fiata 126p. Został zorganizowany w hołdzie pamięci Czesława Maciąga ps. „Czester” miłośnika fiatów 126. Mieszkał w Poznaniu, gdzie od kilku lat organizował Zloty Miłośników Fiatów 126p pod nazwą „Pikniki Czestera”. W planach miał przeprowadzkę do Mogilna i organizację takiego zlotu właśnie w Mogilnie, niestety nagła śmierć pokrzyżowała jego plany. Antoni Przychodzień, chcąc wypełnić ostatnią wolę przyjaciela podjął się właśnie organizacji tego zlotu w Chabsku i Mogilnie.

Podczas prezentacji w parku burmistrz Mogilna Leszek Duszyński wręczył puchary: dla właściciela najstarszego Malucha, dla załogi, która przebyła do Mogilna najdłuższą drgoę oraz dla właściciela najciekawszego auto.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marek Holak, 4 VII 2021 

Inspiracje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inspiracje

Więcej: Inspiracje

loading...
Więcej: Inspiracje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.