Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Eweina Owczarzak ze swoją grupą cheeleaderek Pogoni Mogilno   fot. Inez Padowska

Nowa sekcja powstała około miesiąc temu. Aktualnie na zajęcia do Eweliny Owczarzak uczęszczają 22 dziewczynki. Chętne dzieci nadal mogą dołączyć.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

W niedzielę 26 czerwca po południu, na boisku treningowym za halą widowiskowo-sportową rozpoczął się festyn rodzinny dla żaków Pogoni Mogilno. Udział w nim wzięli zawodnicy z rocznika 2013 i 2014 wraz z rodzicami. To właśnie wtedy imprezę otworzył występ młodych cheerleaderek Pogoni. Dziewczynki pod okiem trener Eweliny Owczarzak, przygotowały 3 układy taneczne.

Na  pomysł utworzenia grupy wpadła Ewelina Owczarzak wraz z trenerem żaków Karolem Markiewiczem. Początkowo udział w występach miały brać tylko siostry piłkarzy. Jak się jednak okazało nowo utworzona sekcja wzbudziła duże zainteresowanie rodziców i ich pociech. Po pierwszym występie Ewelina Owczarzak otrzymała wręcz bardzo dużo zgłoszeń oraz chętnych do dołączenia dziewczynek do cheerleaderek.

 

Pierwsze układy taneczne w wykonaniu cheerleaderek Pogoni Mogilno fot. Inez Padowska

 

Grupa stale się powiększa. Chętne osoby mogą zgłaszać się do trenerki, która ćwiczy układy z cheerleaderkami. Na Facebooku powstała specjalna grupa Małe Cheerleaderki Pogoni, na której omawiane są wszystkie szczegóły związane z występami. W najbliższym czasie planowane jest uszycie dla dziewczynek biało-niebieskich strojów ze znaczkiem klubowym Pogoni.

 

 

Inez Padowska, 3 VII 2022

Inspiracje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inspiracje

Więcej: Inspiracje

loading...
Więcej: Inspiracje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.