Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pracownicy Starostwa Powiatowego i Urzędu Gminy na łące w zachodniej części Mogilna wybierają teren pod lokalizację ukwieconej łąki   fot. Marek Holak

Rozstrzygnięta została XI edycja Funduszu Naturalnej Energii, konkursu organizowanego przez Gaz System. Wśród 6 laureatów konkursu w województwie kujawsko-pomorskim znaleźli się: Starostwo Powiatowe oraz Fundacja Powiatu Mogileńskiego.

Uczestnicy w składanych projektach mieli m.in. uwzględnaić racjonalne wykorzystanie wody w związu ze zmianami klimatycznymi. Starostwo uzyskało grant w wysokości 10.000 zł na założenie w każdej z 4 gmin powiatu mogileńskiego łąki kwietnej. Fundacja Powiatu Mogileńskiego także uzyskała 10.000 zł na założenie oczka wodnego - takowe powstanie w Bielicach.

W poniedziałek rano, pracownicy starostwa i ratusza wybierali na gminnej łące w zachodniej części Mogilna teren pod lokalizację kwietnej łąki.

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, w czwartek 1 kwietnia.

Marek Holak, 29 III 2021

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.