Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pracownicy firmy Hydro z Mosiny naprawiają zjeżdżalnię   fot. Marek Holak

Całkowicie wymienione zostały elementy zjeżdżalni, tak by nie zagrażały bezpieczeństwu bawiących się dzieci.

Już w ubiegłym tygodniu na placu zabaw w parku miejskim pracownicy Mogileńskiego Domu Kultury i Muzeum Ziemi Mogileńskiej wykonywali drobne prace naprawcze, jak również malowali na przykład ławki i sprzątali teren. Przygotowywali plac na ładniejszą pogodę, kiedy zaczną korzystać z niego dzieci.

Jak powiedział nam dyrektor MDK Jan Szymański, niektóre urządzenia wymagały jednak większych, bardziej fachowych napraw, aby były zgodnie w wymogami bezpieczeństwa i zdolne do użytkowania.

W środę 7 kwietnia na placu zabaw pojawili się pracownicy firmy Grupa Hydro sp. z o.o. z Mosiny. To ta sama firma, która montowała urządzenia na placu w  2017 r. Dyrektor Szymański mówi, że zwrócił się do firmy Hydro, bo chciał, by przegląd placu zrobili pracownicy, którzy znają już dobrze te urządzenia. Firma przeprowadziła naprawę urządzeń zabawowych, na przykład wymieniona została całkowicie zjeżdżalnia ze ślizgiem prostym, która nie nadawała się już do bezpiecznego użytku. Plac zabaw będzie przygotowany dla najmłodszych prawdopodobnie już na najbliższy weekend.

Marek Holak, 8 IV 2021

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.