Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tak obecnie wygląda miejsce przy hali w Mogilnie, gdzie przez prawie 10 lat stały urządzenia placu zabaw dla dzieci   fot. Marek Holak

Czy ogrodzenie placu zabaw w mogileńskim parku to byłby dobry czy zły pomysł? Co się stało z placem zabaw przy hali widowiskowo-sportowej na ul. Grobla?

Tydzień temu, 8 kwietnia opublikowaliśmy na stronie internetowej artykuł "Park w Mogilnie - naprawa urządzeń na placu zabaw". Pisaliśmy tam o przygotowywaniu przez Mogileński Dom Kultury urządzeń na placu do sezonu, tak, by były bezpieczne dla dzieci.

W komentarzach na profilu facebookowym gazety, jedna z internautek zadała pytanie o możliwość ogrodzenia placu zabaw w parku. Jej zdaniem obecnie dzieci zbyt łatwo mogą wybiegać z placu na okalające go ścieżki pieszo-rowerowe i niebezpieczeństwo jest gotowe.

Druga z internautek pytała o to, co stało się z placem zabaw przy hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie. Dlaczego z dnia na dzień zniknął i czy powróci w to miejsce?

Uzyskaliśmy odpowiedzi na te pytania od dyrektora Mogileńskiego Domu Kultury Jana Szymańskiego, od burmistrza Leszka Duszyńskiego oraz od prezesa gminnej spółki Mogilno Sport Roberta Michalskiego. Wokół możliwości ogrodzenia placu zabaw w parku jest dużo wątpliwości, natomiast plac przy hali ma powrócić na swoje miejsce.

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 15 kwietnia.

Marek Holak, 14 IV 2021

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.