Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Karol Nawrot uczestniczył w środowej sesji w sposób zdalny   fot. Marek Holak

Główną przyczyną jest stan finansów gminy Mogilno zaplanowany na 2023 rok. Ponadto burmistrz zastanawia się nad sensem budowy Schroniska, gdy w przytulisku jest czasami tylko po kilka psów.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Podczas komisji Rady Miejskiej w Mogilnie, w środę 23 listopada radny Karol Nawrot pytał burmistrza, jaka jest szans wybudowania w przyszłym 2023 roku roku Schroniska dla Zwierząt.

Burmistrz Leszek Duszyński mówił, że w przytulisku na terenie komunalki zdarzają się obecnie takie sytuacje, że jest tylko kilka sztuk piesków. - Zastanawiamy się, czy jest sens budowy schroniska. Zastanawiamy się - tłumaczył radnym burmistrz.

Jak się okazało, gmina ma już gotowy projekt przyszłego Schroniska dla Zwierząt, które ma być zlokalizowane przy wysypisku w Szerzawach. Dyrektor Wydziału Funduszy Europejskich i Rozwoju Lokalnego Łukasz Kuntnowski z mogileńskiego ratusza dodał, że w projekcie wychwycono kilka drobnych rzeczy do poprawki. Kosztorys budowy Schroniska został ustalony przez projektanta na poziomie 2.000.000 zł.

Najprawdopodobniej sytuacja finansowa gminy, o której piszemy tutaj:

http://palukimogilno.pl/artykuly/oplaty-za-lokal-nosc/6446-dramatyczna-sytuacja-finansow-gminy-mogilno

, powoduje, że szanse na budowę w przyszłym roku Schroniska dla Zwierząt są iluzoryczne.

Marek Holak, 25 XI 2022

Inwestycje: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inwestycje

Więcej: Inwestycje

loading...
Więcej: Inwestycje

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.