Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kultura

18 września na wzgórzu św. Wojciecha w Strzelnie odbyło się niezwykłe spotkanie z muzyką dawną graną na podstawie nut, które zapisały mniszki w klasztornych murach, kiedy funkcjonował najprężniej działający żeński zakon w średniowiecznej Polsce.

18 września w Strzelnie obchodzone były Europejskie Dni Dziedzictwa.

Pierwszym dużym wydarzeniem o zasięgu gminnym, które w partnerstwie ze strzeleńskim Domem Kultury zrealizowała nowa dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strzelnie Natalia Mikołajczak były obchody Międzynarodowego Dnia Kropki.

Ponad 10 lat magazynowicze czekają na ten moment - od 21 kwietnia 2011 roku, gdy decyzją Powiatowego Nadzoru Budowlanego w Mogilnie budynek został zamknięty.

W poniedziałkowe popołudnie mogileńska książnica zaprosiła na pełne pasji spotkanie z Kingą Gąską - pisarką, polonistką i redaktorką.

W ubiegłą sobotę Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie zaprosiła mieszkańców na X edycję Narodowego Czytania - w tym roku lekturą była Moralności pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej.

Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie przy współpracy strzeleńskiego Lokalu Gastronomicznego Organizacja Magazyn Romana Szydzika, 4 września zorganizowali X Jubileuszową edycję Narodowego Czytania.

Prezentowane są na niej zdjęcia z okresu II wojny światowej.

Po blisko 40 latach pracy z dniem 31 sierpnia ze stanowiskiem dyrektorki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strzelnie pożegnała się Zofia Nowak-Paczkowska.

Jego autorem jest Marek Kuligowski.

Reklama na stronie

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.