Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Obsada sztuki teatralnej podczas próby generalnej z arch. Haliny Karpińskiej

Dom Kultury w Strzelnie realizuje kolejną edycję  projektu Wybryki Kultury! Wśród tegorocznych inicjatyw jest organizacja przedstawienia teatralnego bajki Izabeli Degórskiej Wszystkie smoki o tym wiedzą. 27 listopada odbędzie się premiera sztuki.

Przypomnijmy, że w tym roku zgłoszonych zostało 6 inicjatyw i wszystkie zostaną zrealizowane. Wśród tegorocznych inicjatorów wybranych przez komisję znaleźli się Alicja Jackowska, Barbara Śmigiel, Robert Kanaan, Anna Kobiela – Kanaan, Barbara Narbut i Halina Karpińska. Realizują oni 6 inicjatyw: Uważni na siebie i świat, Festiwal jesieni, Poznajmy się w teatrze, Znów być dzieckiem, Szalone popołudnie oraz Wszystkie smoki o tym wiedzą.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Wszystkie smoki o tym wiedzą, to jedna z tegorocznych inicjatyw w ramach programu Wybryki Kultury. W ramach projektu Nieformalna Grupa Karpińscy siłą do działania wraz z OSP we Wronowych (gm. Strzelno) przy współudziale pozytywnych ludzi zrealizowała sztukę teatralną bajki Izabeli Degórskiej Wszystkie smoki o tym wiedzą. Przedstawienie mówi o przyjemnych sprawach, potrzebach młodych ludzi oraz sposobach radzenia sobie w życiu w różnych sytuacjach. Mały smoczek symbolizuje młodego człowieka wkraczającego w świat dorosłych. Duże przy tym znaczenia ma fakt, że smoczek trochę różni się od swoich braci – jest inny. Czy jego inność i chęć bycia akceptowanym zwycięży w tak okrutnym świecie? 

Jak poinformowała nas główna inicjatorka zadania, Halina Karpińska realizacja sztuki teatralnej dobiegła końca. Teraz wszyscy chętni będą mogli obejrzeć jej premierę. Odbędzie się ona 27 listopada o 17.00 w sali OSP we Wronowych.

Magdalena Lachowicz, 18 XI 2022

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.