Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Scena odwiedziny Marleya   fot. Marek Holak

Był to 11 spektakl przygotowany przez Kółko Teatralne działające w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Bielsku. Wszystko zaczęło się w 2013 roku - także od spektaklu "Opowieść wigilijna".

 

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

W świetlicy wiejskiej w Bielsku (gm. Orchowo) w niedzielę 19 grudnia odbyła się premiera sztuki Opowieść wigilijna według opowiadania Karola Dickensa. Był to 11 spektakl przygotowany przez Kółko Teatralne działające w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Bielsku. W sztuce zagrali uczniowie, rodzice i nauczyciele. Za scenariusz i reżyserię odpowiadała Katarzyna Holak, konsultacja językowa Milena Lewandowska, a muzykę i aranżację przygotował Jacek Kubiak.

 

fot. Marek Holak

 

Świetlica wypełniła się mieszkańcami, spektakl odbył się w ramach Wieczoru kolęd. Dyrektor szkoły Barbara Gutkowska, prezes Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego Z Edukacją w Przyszłość Alicja Wawrzyniak i wiceprezes Stowarzyszenia Wojciech Wawrzyniak wręczyli występującym słodkie upominki.

Po spektaklu wszyscy zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez Stowarzyszenie.

 

Aktorzy śpiewają utwór "Jingle Bells" fot. Marek Holak

 

W sztuce zagrali: Renata Syty - Scrooge, Adam Kwiatkowski - Bob, Adam Wojciechowski - Siostrzeniec, Antosia Ciepły, Marysia Ciepły i Ada Spochacz - Towarzystwo Dobroczynności, Beata Spochacz - Marley, Oliwia Dulik - Baba, Izabela Krajniak - I Duch, Agnieszka Byczkowska - II Duch, Agnieszka Ciepły - III Duch, Daria Spochacz - Marta, Maja Tomczak - Siostra Boba, Ignacy Nyga - Syn Boba, Tomasz Kamiński - Mały Scrooge, Bartosz Ciabach - Scrooge Młodzieniec, Magdalena Wierzbińska - Narzeczona Scrooga, Julia Przybyszewska - Żona Boba, Maja Kosińska - Żona Siostrzeńca.

 

 

 

Marek Holak, 20 XII 2022

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.