Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Partię wokalną nagrywa Igor Wojciechowski   fot. Paweł Skowroński

W nagraniu piosenki wzieli udział: Igor Wojciechowski, Agnieszka Wąśniewska, Roma Nowińska, Sylwester Horniak, Witold Zieliński i Paweł Skowroński.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs
 

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Bielicach powstał świąteczny klip. Wzięli w nim udział wychowankowie i pracownicy placówki. Stworzyli oni nowy aranż znanego, świątecznego hitu a następnie nagrali ścieżki wokalne w studio muzycznym. Nagrań video dokonali telefonem.

Realizacją przedsięwzięcia zajął się nauczyciel muzyki Paweł Skowroński. - "Chcieliśmy w nowatorski i ciekawy sposób złożyć wszystkim muzyczne życzenia świąteczne ale także pokazać, że tak naprawdę można wszystko - nawet bez żadnych nakładów finansowych. Wystarczy chcieć i się nie poddawać” - mówi z przekazem dla młodzieży Pawel Skowroński. Posłuchaj tutaj:

https://youtu.be/UhA2KOP4yE8

 

 

 

 

Marek Holak, 21 XII 2022

Kultura: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Kultura

Więcej: Kultura

loading...
Więcej: Kultura

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.