Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Rozpatruje się możliwość wymiany całej ekspozycji lub ewentualnie tylko naprawy zniszczonego elementu.

Za spowodowanie kolizji, kierowca rovera ukarany został przez policję mandatem w wysokości 1.500 złotych.

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez załogę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, 11 czerwca na boisku szkolnym w Bielicach (gm. Mogilno) odbyły się zawody sportowo-pożarnicze. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych.

Usłyszał w mogileńskiej prokuraturze zarzut paserstwa oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Decyzją mogileńskiego sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Mogileńscy policjanci po kolejny przypominają, że od 1 stycznia 2022 roku obowiązują znacznie wyższe kary dla kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego.

74-letniemu sprawcy, kierowcy renaulta kangoo, policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów drogowych.

Kierowca miał 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 4,5 roku pozbawienia wolności.

W sobotni poranek, 30 kwietnia w Strzelnie młody mężczyzna oblał się substancją łatwopalną, a następnie się podpalił.

Chciał kupić akcje jednego z koncernów paliwowych, zainstalował na własnym komputerze wskazaną przez oszustów aplikację i zalogował się do swojego konta w banku.

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.