Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na sygnale

Pojazdem kierował 43-letni mężczyzna. Podczas skrętu w prawo zjechał do rowu, w wyniku czego pojazd przewrócił się, a zboże trafiło do przydrożnego rowu.

Wywrotka przewróciła się na wjeździe do jednej z posesji. Na miejsce zdarzenia przybyła policja.

Policja zatrzymała 37-latce prawo jazdy na 3 miesiące, wręczyła mandat w kwocie 1.500 złotych i dopisała do konta 13 punktów karnych.

Akcja działa się w niedzielę wieczorem, 19 marca. Policjanci ostatecznie zatrzymali pijanego 44-letniego kierowcę stalowo-grafitowego mitsubishi z Mogilna. Noc z niedzieli na poniedziałek spędził w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał, w poniedziałek usłyszał zarzut kierowania autem po pijanemu, do którego się przyznał.

Nie udało się. Zamiast dopingować na stadionie drużynę przyjezdnych z Włocławka trafił do aresztu, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

18 marca w Młynicach (gm. Strzelno) doszło do pożaru w domu jednorodzinnym.

Wywrócił się w nocy o 2.35, jadąc pijany motorowerem drogą wojewódzką nr 254 w Szczepankowie.

To wszystko zauważył dyżurny mogileńskiej komendy policji, obserwując na monitorze obraz z kamer miejskiego monitoringu.

Kierowca opla vectry czołowo zderzył się na krajowej 15 z kierującą oplem mokka. Kierowcy samochodów i pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala.

W poniedziałek, 13 marca policjanci zapukali do 45-latka do domu, odzyskali sprzęt i zatrzymali złodzieja.

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.