Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk

Aż 6 zastępów straży pożarnej z powiatu mogileńskiego zadysponowano wczoraj, 4 sierpnia do pożaru prasy i ścierniska w miejscowości Duszno (gm. Trzemeszno).

Do wybuchu pożaru doszło krótko po godzinie 14.00. Po przybyciu na miejsce strażacy zastali palącą się prasę do zbierania słomy oraz ściernisko i słomę w ogniu na obszarze około jednego hektara. Działania gaśnicze trwały ponad godzinę. - Po ich zakończeniu teren został oborany przez rolników - mówił oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie mł. bryg. Jarosław Łagutoczkin.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

W działaniach uczestniczyła jedna jednostka z powiatu gnieźnieńskiego - OSP Kruchowo oraz OSP Gębice, OSP Kwieciszewo, OSP Wylatowo, OSP Padniewo, OSP Niestronno i JRG Mogilno.

Prawdopodobną przyczyną wybuchu ognia było zatarcie łożyska w prasie.

Justyna Kulpińska, 5 VIII 2021

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.