Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk

W ubiegłą niedzielę na ul. Aleje Niepodległości w Mogilnie dwaj młodzi mężczyźni włamali się do sklepu. Ich łupem padł radioodtwarzacz, rzeczy dziecięce i pieniądze.

Do zdarzenia doszło 15 sierpnia o godz. 22.00. Mężczyźni w wieku 20 i 23-lat najpierw wybili szybę witryny, po czym wdarli się do sklepu i dokonali kradzieży. Straty oszacowano na ponad 3.000 zł.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

- Skierowani na miejsce policjanci bardzo szybko wytypowali dwóch mieszkańców Mogilna, którzy mogli mieć związek z tym przestępstwem. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Ponadto 23-latek okazał się osobą poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności - poinformowała sierż. sztab. Magdalena Pollak z KPP w Mogilnie.

Sprawcy zostaną postawni przed sądem. Za przestępstwo, którego dokonali grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Justyna Kulpińska, 17 VIII 2021

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.