Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk

34-latek z Mogilna włamał się do lokalu gastronomicznego na ulicy Plac Wolności w Mogilnie. Kradzież nie ujdzie mu na sucho. Wpadł w ręce policjantów z wydziału kryminalnego.

Do przestępstwa doszło w poniedziałek, 23 sierpnia 10.40. - Dyżurny mogileńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do położonego w centrum miasta lokalu gastronomicznego. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że sprawca około godziny 1:00 w nocy uszkodził znajdujące się na zapleczu okno i wszedł do wnętrza pomieszczeń, skąd ukradł pieniądze w kwocie 8100 złotych, telefon komórkowy oraz kluczyki od samochodu - poinformował st. asp. Tomasz Bartecki, oficer prasowy KPP Mogilno. Poszkodowany właściciel stracił w sumie około 9.500 zł.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

Włamywacz został namierzony dzięki zapisowi z kamery wewnętrznej, która zarejestrowała zdarzenie. Mężczyznę zatrzymano we wtorek, 24 sierpnia po południu, po czym osadzono go w policyjnym areszcie.

Jak przekazuje rzecznik, dzisiaj (25 sierpnia) 34-latek zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mogilnie. Tam zapadnie decyzja o jego dalszym losie. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Justyna Kulpińska, 25 VIII 2021

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.