Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama na kalendarzu Pałuk

16-letni mieszkaniec gminy Mogilno postanowił zrobić sobie przejażdżkę cudzym autem. Miał jednak sporego pecha. Sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Mogilnie.

Mogileńscy mundurowi zostali powiadomieni o niecodziennej sytuacji w miniony piątek. Do zdarzenia doszło natomiast ostatniego dnia wakacji.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

To właśnie wtedy 16-letni chłopak dokonał w miejscowości Czarnotul krótkotrwałego użycia pojazdu marki opel corsa. - Otwarty pojazd stał zaparkowany przed garażem na posesji znajdującej się naprzeciwko miejsca zamieszkania zgłaszającego. Kluczyki były ukryte pod gumowym dywanikiem na miejscu kierowcy. 16-latek je znalazł i postanowił się przejechać. W trakcie przejażdżki uszkodził zawieszenie pojazdu, czym spowodował szkodę wycenioną przez właściciela na kwotę 430 złotych - poinformowała st. asp. Tomasz Bartecki, oficer prasowy KPP w Mogilnie. Następnie chłopak odstawił pojazd w to samo miejsce tak, aby nikt się nie zorientował.

Pożyczka nie uszła mu jednak na sucho. Zgłaszający dowiedział się o zajściu od osób postronnych, które widziały jak nieletni jeździ nie swoim samochodem. Sprawa zostanie teraz przekazana do Sądu Rejonowego w Mogilnie (Wydział Rodzinny i Nieletnich).

Justyna Kulpińska, 9 IX 2021

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.