Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. OSP Strzelno

15 października w Mirosławicach (gm. Strzelno) przy pracach polowych doszło do nieszczęśliwego wypadku.

O wypadku dyżurny mogileńskiej policji powiadomiony został około 10.52. Z uzyskanej informacji wynikało, że podczas prac polowych przy zbiórce buraków doszło do wypadku, w którym ucierpiał 16-letni mieszkaniec. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że był to syn właściciela pola, który w trakcie wrzucania leżących buraków do ładowarki został wciągnięty w żmijkę maszyny.

- Młody chłopak uniknął śmierci dzięki przytomnej i błyskawicznej reakcji operatora, który za pomocą przycisku bezpieczeństwa w porę zdążył wyłączyć urządzenie. 16-latek doznał złamania prawej ręki i ran ciętych obydwu rąk - poinformował oficer prasowy KPP w Mogilnie st. asp. Tomasz Bartecki.

Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Toruniu. Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej z PSP w Mogilnie i OSP w Strzelnie, policja, pogotowie ratunkowe i LPR.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu w Strzelnie.

Magdalena Lachowicz, 15 X 2021

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.