Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Restauracja ukraińska

Policjanci z komisariatu w Strzelnie zatrzymali 19-latka, który dokonał rozboju na małoletnim. Sąd Rejonowy w Mogilnie zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres miesiąca.

Przypomnijmy, że strzeleńscy policjanci zatrzymali 19-latka, który w parku zaatakował 16-letniego chłopaka. Do rozboju doszło 16 listopada w parku im. Tadeusza Kościuszki w Strzelnie. Około godziny 13.30 do 16-latka podszedł młody mężczyzna, który po krótkiej wymianie zdań, bez żadnego powodu uderzył go kilkukrotnie w twarz, a następnie zmusił do wydania markowej bluzy i portfela. Ponadto zażądał dostarczenia mu telefonu komórkowego i pieniędzy w kwocie 100 złotych w zamian za zwrot bezprawnie zabranych rzeczy.

REKLAMA

O całym zajściu zostali powiadomieni policjanci z miejscowego komisariatu. Funkcjonariusze po wysłuchaniu przebiegu zdarzenia i opisu wyglądu sprawcy od razu skojarzyli, że jest nim dobrze znany ze swojej kryminalnej przeszłości 19-letni mieszkaniec Strzelna - Rozbójnik w niecałą godzinę od zgłoszenia został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 1,3 promila alkoholu – informuje oficer prasowy KPP w Mogilnie st. asp. Tomasz Bartecki.

19 listopada Sąd Rejonowy w Mogilnie przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres miesiąca. Mężczyźnie za popełniony czyn tj. przestępstwo rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Magdalena Lachowicz, 19 XI 2021

Reklama na stronie

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.