Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Policjanci z Mogilna ukarali mandatem karnym 70-letnią kobietę, która na cmentarzu w Szczepanowie ukradła wkład do zniczy. Swoje postępowanie tłumaczyła tym, że chciała zapalić go na grobie znajomego.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Od pewnego czasu do Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie napływały zgłoszenia o okradaniu nagrobków na cmentarzu parafialnym w Szczepanowie. Z informacji osób poszkodowanych wynikało, że najczęściej kradzione są znicze i wkłady do zniczy.

Dzielnicowi wykonali w tej sprawie szereg czynności, na podstawie których ustalili, że związek z kradzieżami może mieć 70-letnia mieszkanka powiatu żnińskiego.

26 października mogileńscy policjanci dotarli do kobiety i rozpytali ją na powyższą okoliczność. 70-latka przyznała się, że w poniedziałek 24 października, będąc na cmentarzu podeszła do jednego z nagrobków, na którym stało dużo zniczy i wyjęła z jednego z nich pełny wkład. Kobieta swoje zachowanie tłumaczyła tym, że chciała zapalić go na grobie znajomego. Za ten czyn mogileńscy dzielnicowi ukarali ją mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Inez Padowska, 27 X 2022

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.