Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Gdy policjanci weszli do sypialni, babcia zapewniała, że tu na pewno nie ma jej wnuka. Policjantom te zapewniania wydały się wtedy podejrzane. 20-latek z Mogilna wydostał się z wersalki i trafił do aresztu śledczego na odbycie kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Od września mogileńscy policjanci prowadzili czynności poszukiwawcze wobec 20-letniego mieszkańca Mogilna, gdyż sąd wydał nakaz doprowadzenia go do aresztu śledczego. 20-latek często zmieniał miejsce pobytu. W końcu kryminalni z KPP Mogilno uzyskali informację, że może on ukrywać się na terenie powiatu inowrocławskiego.

W piątek 4 listopada policjanci zapukali pod adres, gdzie mieszkała jego babcia. Gdy otworzyła drzwi policjantom powiedziała, że nie wie, gdzie aktualnie przebywa jej wnuk. Funkcjonariusze poprosili ją o okazanie wszystkich pomieszczeń.

Kiedy weszli do sypialni babcia oświadczyła, że to jest jej pokój i tu na pewno nikogo nie ma. Policjanci nabrali wtedy podejrzeń, że właśnie może być dokładnie odwrotnie i poszukiwany 20-latek może się w tym pokoju ukrywać - konkretnie w niepościelonej wersalce. Gdy kryminalni zawołali go z imienia i powiedzieli, żeby wyszedł, siedzisko wersalki zaczęło podnosić się do góry i na zewnątrz wydostał się poszukiwany 20-latek z Mogilna.

Został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego, by tam odbyć zasądzoną karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Marek Holak, 8 XI 2022

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.