Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. arch. KPP Mogilno

Kierujący oplem meriva został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku, który miał miejsce 9 listopada przy ul. Bydgoskiej w miejscowości Dąbrowa. O 17.20 jadący drogą wojewódzką nr 254 opel meriva, z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym renault megane.

Służby ratownicze na miejscu zdarzenia zastały 34-letniego mężczyznę - kierowcę opla meriva, który znajdował się poza pojazdem oraz kobietę i mężczyznę, którzy podróżowali renault megane. Kobieta znajdowała się w pojeździe i skarżyła się na ból jednej z kończyn dolnych, a mężczyzna znajdował się poza pojazdem bez widocznych urazów.

W wyniku zderzenia kierujący oplem meriva został ciężko ranny i przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Bydgoszczy. Jak się okazało, 34-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Kobieta i mężczyzna z drugiego pojazdu również trafili do szpitala.

Policjanci dokonali oględzin miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Teraz pod nadzorem prokuratora będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności i przyczyny wypadku. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego - mówi rzecznik prasowy KPP w Mogilnie asp. szt. Tomasz Bartecki.

W działaniach udział wzięły dwa zastępy z JRG Mogilno oraz jeden z OSP Dąbrowa, pogotowie ratunkowe i policja.

Inez Padowska, 10 XI 2022

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.