Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. arch. KPP w Mogilnie

Mogileńscy policjanci poszukują sprawcę kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie miasta, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o pilny kontakt.

Mogileńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło w dniu 4 listopada tego roku na terenie jednej z mogileńskich drogerii. Sprawca ukradł butelkę perfum znanej marki. Jego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu lub mogą się przyczynić do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mogilnie pod nr tel. 47 7527 230. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rzecznik KPP w Mogilnie asp. szt. Tomasz Bartecki

Na sygnale: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Na sygnale

Więcej: Na sygnale

loading...
Więcej: Na sygnale

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.