Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zapowiada na dziś akcja protestacyjna przed siedzibą trzemeszeńskiej krochmalni została odwołana fot. Roman Wolek

Plantatorzy ziemniaków osiągnęli porozumienie z zarządem PPZ Trzemeszno.

REKLAMA

Ostatecznie nie doszło do planowanej wcześniej akcji protestacyjnej przed siedzibą krochmalni w Trzemesznie. Taka akcja planowana były w związku z tym, że plantatorzy ziemniaków, dostarczający swoje płody do trzemeszeńskiej krochmalni, nie mogli się porozumieć z zarządem firmy w sprawie proponowanych przez nią stawek za ziemniaki, które mają zostać dostarczone w tegorocznej kampanii. Zamiar przeprowadzenia protestu zgłoszony został wcześniej policji oraz do Urzędu Miejskiego Trzemeszna.

Rolnicy uważali, że propozycje przedstawione przez zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno były dla nich nie do przyjęcia. Jednak 25 lutego odbyły się kolejne rozmowy zarządu PPZ Trzemeszno z przedstawicielami rolników, w konsekwencji których zostało zawarte porozumienie, więc akcja protestacyjna została odwołana.

Szerzej w papierowym i elektronicznym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 3 marca.

Roman Wolek, 28 II 2022

Reklama na stronie

Rolnictwo: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Rolnictwo

Więcej: Rolnictwo

loading...
Więcej: Rolnictwo

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.