Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Obecna sytuacja gospodarcza powoduje, że zainteresowanie targami ze strony firm było małe i zgłosiło się zbyt mało wystawców.

REKLAMA

Jak poinformował dzisiaj, w czwartek 5 maja powiat mogileński na swojej stronie internetowej, zaplanowane na 21 i 22 maja XVII Regionalne Targi Rolne nie odbędą się. Na stronie internetowej powiatu, możemy przeczytać: "Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wyrażamy nadzieję, że powrócimy do organizacji naszych targów w przyszłym roku".

Jak powiedział nam starosta mogileński Tomasz Krzesiński, targi musiały zostać odwołane, gdyż obecna sytuacja gospodarcza powoduje, że zainteresowanie targami ze strony firm było małe i zgłosiło się zbyt mało wystawców. Powiat mogileński, gdyby mimo wszystko chciał by targi się odbyły, musiałby dołożyć kilkadziesiąt tysięcy złotych do ich organizacji, a mija się to z ideą organizowania takich imnprez.

Marek Holak, 5 V 2022

Reklama na stronie

Rolnictwo: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Rolnictwo

Więcej: Rolnictwo

loading...
Więcej: Rolnictwo

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.