Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sport

O zakup takiego urządzenia zabiegali i lobbowali od dłuższego czasu członkowie i zawodnicy reprezentujący Stowarzyszenie Extremalni Mogilno.

W niedzielę, 3 lipca nad Jeziorem Mogileńskim rozegrano zawody spławikowe o puchar starosty mogileńskiego Tomasza Krzesińskiego. W kategorii seniorów zwyciężył Przemysław Stranz przed Andrzejem Modrzejewskim i Józefem Komisarkiem.

W niedzielę, 3 lipca w Gozdaninie (gm. Mogilno) rozpoczęła się 39. edycja Ogólnowiejskiego Turnieju Piłki Nożnej. To najstarszy turniej rozgrywany na Ziemi Mogileńskiej. W meczach grupy I rządził i brylował Tarant Wójcin.

W zawodach startowali druhowie z wszystkich jednostek OSP na terenie gminy.

Radzym Jankiewicz na co dzień pracuje w Urzędzie Gminy w Dąbrowie na stanowisku koordynatora Projektów Międzynarodowych i Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest mieszkańcem Mogilna i mieszka tu wraz ze swoją żoną Patrycją i synem Aleksandrem. Ogromną pasją Radzyma od najmłodszych lat jest nietuzinkowe hobby - gra w pokera sportowego. Radzym jest w reprezentacji Polski od 2011 roku, a ponadto pełni funkcję Prezesa Fundacji Match Poker Konferencja Centralna. Tym samym zajmuje się promowaniem pokera jako sportu oraz organizacją turniejów. Spotkaliśmy się z Radzymem, aby opowiedział nam więcej o swojej miłości do pokera.

Dwie wypożyczalnie sprzętu wodnego prowadzone przez trzemeszeński OSiR nowy sezon zaczęły od falstartu.

W niedzielę, 26 czerwca odbył się drugi dzień turnieju - Mistrzostwa Pogoń Mogilno Cup. Tym razem w meczach uczestniczyli 8-latkowie, czyli piłkarze z rocznika 2014. Do zawodów przystąpiło 8 drużyn: Victory Dziarnowo, Unia Janikowo, Grom Więcbork, Junior Nakło, Notecianka Pakość, Pogoń Mogilno I, Pogoń Mogilno II, Pogoń Mogilno III.

W sobotę, 25 czerwca na bocznym boisku za halą widowiskowo-sportową w Mogilnie, odbyły się Mistrzostwa Pogoń Mogilno Cup 2022, rocznika 2013. Turniej zorganizowała drużyna Pogoni Mogilno Żak, trener Karol Markiewicz oraz wszyscy rodzice zawodników.

Były to pierwsze tegoroczne rozgrywki w ramach Grand Prix. Zwyciężyła w nich drużyna Rudek.

Klub z grodu Kilińskiego po zajęciu drugiego miejsca w swojej grupie ligi okręgowej, w meczach barażowych musiał uznać wyższość Korony Wilkowice, z którym przyszło im rywalizować o awans do V ligi.

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.