Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sport

18 marca w Środzie Wlkp. rozegrany został  XXIX Ogólnopolski Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Dragon Cup.

 Pogoniści przegrali decydujące spotkanie z Astorią 79:97. Bydgoszczanie byli lepsi we wszystkich czterech kwartach meczu (18:21, 18:22, 26:29, 17:25).

Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński w ramach ogłoszonego otwartego konkursu ofert na wykonywanie zadań publicznych w zakresie wspierania rozwoju sportu w 2023 roku na terenie gminy Strzelno przyznał dotacje dla sześciu organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego.

Po prawie 9 miesiącach piłkarze IV-ligowej Pogoni wrócili na stadion przy ul. Mickiewicza. W związku z remontem płyty głównej boiska cała I rudna sezonu 2022/2023 rozgrywana była na boisku w Gębicach.

Wójt gminy Orchowo Jacek Misztal uhonorował młodych sportowców – mieszkańców gminy przyznając stypendia sportowe.

Klub Pływacki Fala zaprosił do Mogilna olimpijczyka Kacpra Majchrzaka. Sportowiec opowiedział m.in., o życiu pływaka i startach w zawodach, po czym udał się wraz z grupą młodych falowiczów na mogileńską pływalnię.

3,5-godzinny trening odbył się w sobotę 11 marca w hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie. Uczestniczyło w nim około 70 osób.

Na 4 kolejki przed końcem rozgrywek I ligi siatkówki, beniaminek z Mogilna jedna nogą jest już w play-offach w walce o awans do Tauron Ligi. W play-offach zagra pierwszych 8 drużyn. Sokolanki w tej chwili rywalizują o miejsca 6-8 z Solną Wieliczka i Karpatami Krosno.

Znany bokser oraz dwukrotny mistrz świata opowiedział mogilnianom o drodze do sukcesu, o tych ciężkich jak i dobrych chwilach w karierze sportowca. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Extremalni w ramach I edycji Uczmy się od najlepszych.

Działaczem 2022 Roku został Marek Fredyk - oldboye Pogoni Mogilno, a Trenerem 2022 Roku został Karol Markiewicz - Pogoń Mogilno.

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.