Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mistrzowie powiatu mogileńskiego w kategorii chłopców rocznika 2009 – 2010 fot. Paweł Lachowicz

1 października na orliku w Strzelnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców rocznika 2009 – 2010.

Do zawodów awansowały drużyny ze szkół podstawowych gmin powiatu mogileńskiego z Mogilna, Strzelna i Jezior Wielkich, które zwyciężyły w rozgrywkach na szczeblu gminnym. Na zawody powiatowe nie stawiła się tylko drużyna reprezentująca gminę Dąbrowa. W sumie rywalizowały trzy drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mogilnie, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Strzelnie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Powiatowym mistrzem w tej kategorii wiekowej została drużyna z ZSP nr 2 w Strzelnie z opiekunem Bartoszem Zielińskim.

REKLAMA

Warto podkreślić, że 27 września na orliku w Jeziorach Wielkich odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców rocznika 2007 – 2008. W sumie rywalizowały trzy drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mogilnie, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Strzelnie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Zwycięzcą powiatowych igrzysk rocznika 2007 – 2008 została drużyna reprezentująca SP 3 w Mogilnie. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 7 października.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 2 X 2021

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.