Mistrzowie powiatu mogileńskiego w kategorii chłopców rocznika 2009 – 2010 fot. Paweł Lachowicz

1 października na orliku w Strzelnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców rocznika 2009 – 2010.

Do zawodów awansowały drużyny ze szkół podstawowych gmin powiatu mogileńskiego z Mogilna, Strzelna i Jezior Wielkich, które zwyciężyły w rozgrywkach na szczeblu gminnym. Na zawody powiatowe nie stawiła się tylko drużyna reprezentująca gminę Dąbrowa. W sumie rywalizowały trzy drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mogilnie, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Strzelnie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Powiatowym mistrzem w tej kategorii wiekowej została drużyna z ZSP nr 2 w Strzelnie z opiekunem Bartoszem Zielińskim.

REKLAMA

Warto podkreślić, że 27 września na orliku w Jeziorach Wielkich odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców rocznika 2007 – 2008. W sumie rywalizowały trzy drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mogilnie, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Strzelnie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Zwycięzcą powiatowych igrzysk rocznika 2007 – 2008 została drużyna reprezentująca SP 3 w Mogilnie. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 7 października.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 2 X 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.