Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kolejna udana akcja siatkarek Sokoła Mogilno   fot. Marek Holak

W trakcie spotkania przeprowadzono także akcję charytatywną sprzedaży szalików klubwych, z których dochód został przeznaczony na leczenie byłej zawodniczki Sokoła, obecnie sedziny międzynarowowej Agnieszki Michlic.

Rozpoczął się sezon II ligi kobiecej siatkówki, sezonu 2021/2022. Ponownie w rozgrywkach ziemię mogileńską reprezentuje Sokół Mogilno. Jak powiedziała nam prezeska klubu Agnieszka Laskowska, cel jest ten sam co w ubiegłym sezonie - zwycięstwo w rozgrywkach II-ligowych i walka w barażach o I ligę. W ubiegłym roku plan nie powiódł się, dlatego wszyscy kibice trzymają kciuki, by udało się w tym roku. Rywalkami Sokoła będą zawodniczki: UKS ZSMS Poznań, Wieżyca 2011 Stężyca, Pałac II Bydgoszcz, UKŻPS Kościan, Gedania Gdańsk, Szamotulanin Szamotuły, SMS Police i AZS UMK Toruń.

REKLAMA

Wynik meczu z Energetykiem rozegranego w sobotę w mogileńskiej hali był do przewidzenia, gdyż już w meczach kontrolnych widać było, że sokolanki są w wysokiej formie. Kontrolnie z Energetykiem wygrały 3;0. Tak też było w lidze, Sokół ponownie wygrał 3:0 (25, 12, 25:20, 25:18). Zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Na meczu pierwszy raz od dłuższego czasu pojawili się kibice, bo całą wiosnę poprzedniego sezonu zawodniczki grały bez bezpośredniego dopingu kibiców. Byli także konferansjerzy z Duetu NiN: Karol Nawrot i Radek Nowak.

W trakcie spotkania przeprowadzono także akcję charytatywną sprzedaży szalików klubwych, z których dochód został przeznaczony na leczenie byłej zawodniczki Sokoła, obecnie sedziny międzynarowowej Agnieszki Michlic.

Sokół Mogilno: Weronika Antczak, Karolina Kohut, Aleksandra Myszkowska, Urszula Bogacz, Wiktoria Przybyło, Monika Łuczak, Karolina Łuczyszyn, Maja Pilarczyk, Katarzyna Góźdź, Karolina Karolczyk, Łucja Koziorowska, Edyta Mazurczak, Justyna Kozłowska; trener: Michał Muszyński.

Marek Holak, 3 X 2021

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.