Po każdym meczu trener Michał Muszyński na gorąco prowadzi odprawę z zespołem   fot. Marek Holak

Sokół Mogilno przewodzi tabeli II ligi siatkówki z kompletem punktów, bez straty seta.

W sobotę, 9 października Sokół Mogilno rozegrał w hali przy ul. Grobla drugi mecz II ligi siatkówki sezonu 2021/2022. Tym razem do Mogilna przyjechała drużyna Wieżyca 2011 II Stężyca. Sokolanki wygrały 3:0 (25:8, 25:13, 25:19). Wynik meczu mógłby wskazywać na pewne i łatwe zwycięstwo. Tak jednak nie było, siatkarki Wieżycy zagrały dobre spotkanie i przeprowadziły wiele udanych akcji. Po spotkaniu miała miejsce mila uroczystość wręczenia upominków Karolinie Łuczyszyn i Edycie Mazurczak, które obchodziły urodziny.

Sokół Mogilno po II kolejce przewodzi II lidze siatkarskiej bez straty punktów i straty seta.