Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Młodzi zawodnicy Olimpu prezentują otrzymane od trenera złote puchary fot. Magdalena Lachowicz

20 grudnia drużyny skrzatów, żaków i orlików młodszych UKS Olimp w Strzelnie spotkała się w hali sportowej na ostatnim w tym roku treningu.

REKLAMA
Dachy Wacław Bosiński Żabno

Jednak ten trening nieco różnił się od pozostałych. Otóż oprócz rozgrzewki i zaplanowanego treningu na zawodników oraz trenera Sebastiana Warzechę czekała świąteczna niespodzianka przygotowana przy zaangażowaniu rodziców najmłodszych zawodników Olimpu i zaprzyjaźnionych firm.

Podczas treningu w hali sportowej pojawił się mikołaj ( w tej roli Radosław Stark) z workiem pełnym prezentów. Wszyscy zawodnicy oraz trener otrzymali świąteczne paczki. Na zakończenie trener Warzecha podsumował mijający rok w drużynie i wręczył każdemu zawodnikowi złoty puchar, bo jak mówił każdy z zawodników jest najlepszy. Następnego dnia świąteczne spotkanie miały starsze grupy UKS Olimp.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 21 XII 2021

Reklama na stronie

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.