Młodzi zawodnicy Olimpu prezentują otrzymane od trenera złote puchary fot. Magdalena Lachowicz

20 grudnia drużyny skrzatów, żaków i orlików młodszych UKS Olimp w Strzelnie spotkała się w hali sportowej na ostatnim w tym roku treningu.

REKLAMA

Jednak ten trening nieco różnił się od pozostałych. Otóż oprócz rozgrzewki i zaplanowanego treningu na zawodników oraz trenera Sebastiana Warzechę czekała świąteczna niespodzianka przygotowana przy zaangażowaniu rodziców najmłodszych zawodników Olimpu i zaprzyjaźnionych firm.

Podczas treningu w hali sportowej pojawił się mikołaj ( w tej roli Radosław Stark) z workiem pełnym prezentów. Wszyscy zawodnicy oraz trener otrzymali świąteczne paczki. Na zakończenie trener Warzecha podsumował mijający rok w drużynie i wręczył każdemu zawodnikowi złoty puchar, bo jak mówił każdy z zawodników jest najlepszy. Następnego dnia świąteczne spotkanie miały starsze grupy UKS Olimp.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 21 XII 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.