Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tym razem w walnym zebraniu Zjednoczonych Trzemeszno uczestniczył także burmistrz Krzysztof Dereziński fot. Roman Wolek

Jak na razie klub nie może liczyć na większe środki z budżetu gminy Trzemeszno.

REKLAMA

13 stycznia w Domu Kultury odbyła się druga część walnego zebranie klubu Zjednoczeni Trzemeszno. Zebranie częściowo odbyło się 25 listopada ubiegłego roku, ale zostało zawieszone. Tym razem uczestniczył w nim także burmistrz Krzysztof Dereziński.

Powodem zwołania zebrania była zła sytuacja finansowa klubu. W projekcie budżetu gminy na 2022 rok, na dofinansowanie sportu ligowego zapisano na wszystkie kluby 150.000 zł. Tymczasem właśnie takie zapotrzebowanie na środki zgłaszali właśnie Zjednoczeni. Oprócz tego istnieje zadłużenie z poprzedniego roku. Z tego powodu cały zarząd klubu podał się do dymisji.

Na czwartkowym zebraniu decyzja ta została podtrzymana. Klub nie ma obecnie zarządu, ani też trenera. Zawodnicy nie otrzymują premii meczowych już od pół roku. Rozpatrywana jest możliwość wycofania drużyn z rozgrywek.

Szerzej w papierowym i elektronicznym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 20 stycznia.

Roman Wolek, 14 I 2022

Reklama na stronie

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.