Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

Drużyna z Barcina wygrała kategorię 35 plus, a drużyna z Kruszwicy kategorię 50 plus.

REKLAMA

W hali przy ul. Grobla w Mogilnie rozegrany został w sobotę 5 lutego Turniej Piłki Nożnej Oldboy Cup'2022. Rozgrywano go w dwóch kategoriach: kategoria 35 plus i kategoria 50 plus. Organizatorem turnieju był Marek Fredyk, turniej otworzył burmistrz Mogilna Leszek Duszyński, a nagrody wręczał prezes Pogoni Mogilno Sławomir Woźniak. Mecze sędziowali: Mateusz Koziorowski, Daniel Błaszczyk i Mariusz Domżalski.

KATEGORA 35 PLUS

W kategorii 35 plus wystartowało 8 drużyn: Mogilno I, Mogilno II, Barcin, Trzemeszno, Avaco, Kruszwica, Unisław i Radziejów. Spotkania rozgrywano po 12 minut w grupach. W finale drużyna Barcina pokonała w rzutach karnych zespół z Radziejowa, mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 2:2. W meczu o III miejsce drużyna Mogilna II uległa zespołowi z Unisławia 0:2.

Królem strzelców został Bartek Kowalski z Unisławia, najlepszym bramkarzem Przemysław Lichwała z Mogilno II, a najlepszym zawodnikiem Radosław Mróz z Barcina. 

 

Łucjan Malczewski z wnuczką odbierają z rąk prezesa Pogoni Sławomira Woźniaka puchar dla mogileńskich oldbojów 50+ fot. Marek Holak

 

KATEGORIA 50 PLUS

W tej kategorii zagrały 4 drużyny. Najlepszą okazała się ekipa z Kruszwicy, przed Mogilnem, Ostrowem i Trzemesznem.

Najlepszym strzelcem został Maciej Hanczewski z Kruszwicy, najlepszym bramkarzem Piotr Sypniewski z Ostrowa, a najlepszym zawodnikiem Zbigniew Jendrzejczak z Mogilna.

Więcej zdjęć w galerii.

Marek Holak, 6 II 2022

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.