fot. Marek Holak

Drużyna z Barcina wygrała kategorię 35 plus, a drużyna z Kruszwicy kategorię 50 plus.

REKLAMA

W hali przy ul. Grobla w Mogilnie rozegrany został w sobotę 5 lutego Turniej Piłki Nożnej Oldboy Cup'2022. Rozgrywano go w dwóch kategoriach: kategoria 35 plus i kategoria 50 plus. Organizatorem turnieju był Marek Fredyk, turniej otworzył burmistrz Mogilna Leszek Duszyński, a nagrody wręczał prezes Pogoni Mogilno Sławomir Woźniak. Mecze sędziowali: Mateusz Koziorowski, Daniel Błaszczyk i Mariusz Domżalski.

KATEGORA 35 PLUS

W kategorii 35 plus wystartowało 8 drużyn: Mogilno I, Mogilno II, Barcin, Trzemeszno, Avaco, Kruszwica, Unisław i Radziejów. Spotkania rozgrywano po 12 minut w grupach. W finale drużyna Barcina pokonała w rzutach karnych zespół z Radziejowa, mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 2:2. W meczu o III miejsce drużyna Mogilna II uległa zespołowi z Unisławia 0:2.

Królem strzelców został Bartek Kowalski z Unisławia, najlepszym bramkarzem Przemysław Lichwała z Mogilno II, a najlepszym zawodnikiem Radosław Mróz z Barcina. 

 

Łucjan Malczewski z wnuczką odbierają z rąk prezesa Pogoni Sławomira Woźniaka puchar dla mogileńskich oldbojów 50+ fot. Marek Holak

 

KATEGORIA 50 PLUS

W tej kategorii zagrały 4 drużyny. Najlepszą okazała się ekipa z Kruszwicy, przed Mogilnem, Ostrowem i Trzemesznem.

Najlepszym strzelcem został Maciej Hanczewski z Kruszwicy, najlepszym bramkarzem Piotr Sypniewski z Ostrowa, a najlepszym zawodnikiem Zbigniew Jendrzejczak z Mogilna.

Więcej zdjęć w galerii.

Marek Holak, 6 II 2022

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.