Na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej czeka między innymi statuetka Atlasa   fot. Marek Holak

Poznaliśmy już szczęśliwców, którzy dzięki głosom Czytelników dostali się do zaszczytnej dziesiątki najpopularniejszych sportowców Ziemi Mogileńskiej 2021 roku. Nagrody na laureatów i laureatki już czekają, a zostaną wręczone podczas uroczystości w Magazynie Zbożowym GS w Mogilnie, który po raz pierwszy będzie gościć grono sportowców wyłonionych w plebiscycie Tygodnika Lokalnego Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Dziś do 14.00 redakcja Tygodnika Lokalnego Pałuki i Ziemia Mogileńska przyjmowała głosy na kandydatów w XXI Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2021 roku. W plebiscycie można było głosować na swoich faworytów za pomocą oryginalnych kuponów drukowanych w tygodniku Pałuki i Ziemia Mogileńska bądź drogą elektroniczną poprzez SMS. Z kolei działacza i trenera 2021 roku wyłoniła komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń.

REKLAMA

Na podstawie przesłanych do redakcji głosów dziesiątka najpopularniejszych sportowców według kolejności alfabetycznej przedstawia się następująco:

Izabela Jaroszewska (gmina Strzelno) - narciarstwo wodne, Sunal Water Ski Przyjezierze,

Agnieszka Kędzierska (gmina Trzemeszno) - nordic walking, Kijkowe Trzemeszno,

Sławomir Knast (gmina Mogilno) - biegi, MKL Tlen Mogilno

Kamila Kolberg (gmina Trzemeszno) - nordic walking, Kijkowe Trzemeszno,

Marcel Konieczny (gmina Jeziora Wielkie) - triathlon

Maciej Kopiński (gmina Mogilno) - piłka nożna, Pogoń Mogilno,

Izabela Skowrońska (gmina Jeziora Wielkie) - tenis stołowy, KS Nowa Era Toruń,

Brajan Skowroński, (gmina Jeziora Wielkie) - piłka nożna, Olimp Strzelno,

Agata Staniek (gmina Mogilno) - triathlon, BS-TRI Wolsztyn,

Jędrzej Wolski (gmina Mogilno) - biegi, MKL Tlen Mogilno,

Niestety z powodu trwającej pandemii i obostrzeń sanitarnych, w poczuciu dbałości o bezpieczeństwo sportowców i ich rodzin, zdecydowaliśmy, iż nie odbędzie się w tym roku tradycyjny Bankiet Sportowy, podczas którego oficjalnie ogłaszaliśmy wyniki głosowania i świętowaliśmy w gronie laureatów. W zastępstwie, wręczenie statuetki Atlasa dla zwycięzcy oraz pucharów i dyplomów dla pozostałych sportowców z pierwszej dziesiątki, odbędzie się w Magazynie Zbożowym GS w Mogilnie, w czwartek 24 lutego o 18.00. Wszystko z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Marek Holak, 11 II 2022

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.