Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej czeka między innymi statuetka Atlasa fot. Marek Holak

Nie tylko w konkurencjach sportowych liczy się czas. Przekonała się o tym pani Agnieszka Kędzierska z Trzemeszna, która została laureatką tegorocznego konkursu SMS na najpopularniejszego sportowca ziemi mogileńskiej 2021 roku.

Przyjmowanie SMS-ów z głosami zostało zakończone 11 lutego o 14.00, a w ich treści wiadomości należało podać numery trzech zawodników. W sumie na najlepszego sportowca ziemi mogileńskiej wpłynęły 427 SMS-y, z tego 418 było poprawnych, a 9 było błędnych.

Dodatkowo – poza sportowcami – w naszym konkursie zwycięża zawsze także jedna osoba głosująca sms-owo. O tej wygranej decyduje czas przesłania prawidłowej odpowiedzi na pytanie wysłane tuż po zakończeniu plebiscytu na telefony komórkowe uczestników konkursu. W najkrótszym zrobiła to pani Agnieszka Kędzierska, która w nagrodę otrzyma sportowy zegarek.

Pani Agnieszce serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do wysyłania SMS-ów w kolejnych.

(mr), 17 II 2022

 

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.