Na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej czeka między innymi statuetka Atlasa fot. Marek Holak

Nie tylko w konkurencjach sportowych liczy się czas. Przekonała się o tym pani Agnieszka Kędzierska z Trzemeszna, która została laureatką tegorocznego konkursu SMS na najpopularniejszego sportowca ziemi mogileńskiej 2021 roku.

Przyjmowanie SMS-ów z głosami zostało zakończone 11 lutego o 14.00, a w ich treści wiadomości należało podać numery trzech zawodników. W sumie na najlepszego sportowca ziemi mogileńskiej wpłynęły 427 SMS-y, z tego 418 było poprawnych, a 9 było błędnych.

Dodatkowo – poza sportowcami – w naszym konkursie zwycięża zawsze także jedna osoba głosująca sms-owo. O tej wygranej decyduje czas przesłania prawidłowej odpowiedzi na pytanie wysłane tuż po zakończeniu plebiscytu na telefony komórkowe uczestników konkursu. W najkrótszym zrobiła to pani Agnieszka Kędzierska, która w nagrodę otrzyma sportowy zegarek.

Pani Agnieszce serdecznie gratulujemy. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do wysyłania SMS-ów w kolejnych.

(mr), 17 II 2022

 

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.