Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Do obrony ataku siatkarek z Polic przygotowują się Justyna Kozłowska i Edyta Mazurczak   fot. Marek Holak

W sezonie 2021/2022 Sokół Mogilno wygrał 17 spotkań, przegrał 1, zdobył 51 punktów i stracił tylko 8 setów. Przed sokolankami baraże o I ligę. Za kilka dni okaże się, czy turniej barażowy zostanie zorganizowany w Mogilnie.

REKLAMA

W ostatnim meczu sezonu II ligi siatkówki Sokół Mogilno pokonał w sobotę 26 lutego, we własnej hali SMS Police 3:0 w setach 25:20, 25:22 i 25:9. Tym samym Sokół zdobył w sezonie 2021/2022 - 51 punktów i stracił tylko 8 setów. Sokolanki wygrały 17 z 18 spotkań. Przegrały tylko 1 mecz, na własnym boisku z Gedanią Gdańsk 0:3.

Mecz miał wyjątkową oprawę, dlatego, że prowadzący spotkanie spikerzy Radek Nowak i Karol Nawrot przygotowali dwie olbrzymie flagi ukraińskie i przed spotkaniem zabrzmiał hymn ukraiński. Jedną flagę trzymał burmistrz Mogilna Leszek Duszyński i przewodniczący Rady Powiatu Robert Musidłowski, a drugą Karol Nawrot i ukraińska siatkarka występująca w SMS Police - Kateryna Pylypienko. Był to bardzo wzruszający moment dla wszystkich obecnych na meczu.

 

Przed meczem Sokoła, w hali w Mogilnie zabrzmiał hymn ukraiński. Flagę trzymała ukraińska siatkarka SMS Police Kateryna Pylypienko. fot. Marek Holak

 

Marek Holak, 26 II 2021

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.