Wygraną koszykarzy Pogoni Mogilno z drużyną ŁKS Szkoła Gortat Łódź, oklaskiwało w mogileńskiej hali wielu kibiców koszykówki   fot. Marek Holak

Tylko w I kwarcie meczu łódzka druzyna była lepsza i odskoczyła Pogoni na 11 punktów, w pozostałych trzech kwartach niepodzielnie rządzili na parkiecie pogoniści.

W rozgrywkach III ligi, koszykarze Pogoni Mogilno podejmowali w niedzielę 13 marca zespół ŁKS Szkoła Gortata Łódź. Pogoniści przegrali tylko I kwartę meczu w stosunku 17:28. Pozostałe trzy kwarty nie pozostawiły złudzeń, która drużyna w tym meczu była lepsza. Jeszcze po II kwarcie ŁKS prowadził 40:39, ale to było już ostatnie prowadzenie rywali w tym meczu. Po III kwarcie wynik brzmiał już 66:55 dla Pogoni, a cały mecz zakończył się 14-punktowym zwycięstwem 87:73.

Pogoń Mogilno - ŁKS Szkoła Gorta Łódź 87:73 (17:28, 22:12, 27:15, 21:18).

Po meczu drużyny Pogoni Mogilno i Łódź podziękowały sobie za grę fot. Marek Holak