Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński wręcza puchar zwycięzcy turnieju - sołectwu Rzeszyn fot. Paweł Lachowicz

Na 22 sołectwa w gminie Jeziora Wielkie, do turnieju piłkarskiego zgłosiły się tylko 2 - Rzeszyn i Kożuszkowo.

3 maja na kompleksie boisk sportowych orlik w Jeziorach Wielkich odbył się XVI Sołecki Turniej Piłki Nożnej o puchar dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich Krzysztofa Zwolińskiego.

W zawodach nie mogli uczestniczyć zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek KPZPN na sezon 2021/2022 oraz zawodnicy, którzy rozegrali w tym sezonie choćby jeden mecz. Każde sołectwo miały prawo wystawić jedną drużynę składającą się z 6 zawodników plus 2 rezerwowych. Zawody miały zostać rozegrane pucharowo lub w grupach w zależności od ilości drużyn, planowano, że mecze potrwają 2x10 minut. Ostatecznie do turnieju zapisały się tylko 2 drużyny, na 22 sołectwa w gminie, które reprezentowały sołectwa Rzeszyn i Kożuszkowo. W związku z tym rozegrany został tylko jeden mecz, który trwał 2x25 min. Turniej prowadził instruktor GOKiR Patryk Gospodarczyk, a sędziował Jacek Siwa z Trzemeszna.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Po emocjonującej rozgrywce zwycięzcą turnieju została drużyna z Rzeszyna w składzie: Łukasz Baran, Robert Kupidura, Mariusz Andrzejkiewicz, Marcin Andrzejkiewicz, Maciej Skoczylas, Dominik Piotrowski, Krzysztof Kupidura, Marcin Budny z opiekunem sołtyską Anną Skoczylas, która pokonała Kożuszkowo w składzie: Łukasz Nabagło, Bartosz Walczak, Krzysztof Walczak, Adam Ziółkowski, Grzegorz Kuczyński, Igor Piotrowski, Bartosz Matczak, Kacper Niewiadomski z opiekunem sołtyską Aleksandrą Hyży 11:3. Drużyny z rąk dyrektora GOKiR Krzysztofa Zwolińskiego otrzymały puchary. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 4 V 2022

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.