Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Extremalnym podczas ćwiczeń dopisywały humory   fot. Inez Padowska

O zakup takiego urządzenia zabiegali i lobbowali od dłuższego czasu członkowie i zawodnicy reprezentujący Stowarzyszenie Extremalni Mogilno.

Mieli wsparcie od burmistrza Leszka Duszyńskiego, starosty Tomasza Krzesińskiego i pzrewodniczącego Rady Powiatu Roberta Musidłowskiego Konstrukcja została zakupiona przez gminę Mogilno za kwotę 70.000 złotych.. Konstrukcja została zamontowana w czwartek, 30 czerwca za halą widowiskowo-sportową, między boiskiem orlik a nasypem. Jest to urządzenie sprawnościowo-techniczne typu Elite Combo o wymiarach: 420 cm szerokości, 720 cm długości i 280 cm wysokości. Warto zaznaczyć, że w województwie kujawsko-pomorskim taki sprzęt posiadają tylko dwa miasta: Bydgoszcz i Mogilno.

REKLAMA

W poniedziałek 4 lipca, członkowie Stowarzyszenia Extremalni spotkali się za halą widowiskowo-sportową, aby oficjalnie przetestować nowy sprzęt. Przed rozpoczęciem ćwiczeń wszyscy wykonali krótką rozgrzewkę, aby nie nabawić się kontuzji. Następnie grupa kolejno testowała elementy konstrukcji. Wiele z nich sprawiło trudność, ale i dużo radości. Tor okazał się dość trudny, jednak posiada również elementy, które z pewnością przypadną do gustu osobom początkującym. Konstrukcja Elite Combo poza pomocą w profesjonalnym treningu, jest idealnym miejscem na aktywne spędzanie wolnego czasu.

 

 

Tego typu konstrukcja jest świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza w trudnych czasach pandemicznych, a coraz więcej miast decyduje się na zakup takiego sprzętu. Nowa atrakcja posiada m.in. dwa wysięgniki z dzwonkami na wysokości 4 m, linę do wspinania, tory zewnętrzne, poziome drabiny.

Inez Padowska, 6 VII 2022

Reklama na stronie

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.