Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Restauracja ukraińska

Uroczystości

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 15 stycznia w Łopiennie. Zgodnie z życzeniem ks. Ottona Szymków, trumna z jego ciałem zostanie złożona w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym w Łopiennie.

Trzech Króli w imieniu władz samorządowych powitał przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Molenda.

Zakończony został pokłonem przed żłobkiem z żywymi zwierzętami.

6 stycznia, ulicami Strzelna po raz dziewiąty w historii przeszedł Orszak Trzech Króli. Rodzinnemu kolędowaniu towarzyszyło hasło Dzień dziś wesoły!.

W noc sylwestrową z 31 grudnia 1918 roku na 1 stycznia 1919 roku, mieszkańcy Mogilna oswobodzili miasto spod panowanie Prusaków. Zwycięskie Powstanie Wielkopolskie przyniosło upragnioną wolność po okresie zaborów.

Złożono kwiaty oraz zorganizowano wystawę i wieczór patriotyczny.

27 grudnia społeczność Szkoły Podstawowej  im. Powstańców Wielkopolskich w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) w sposób bardzo uroczysty uczciła nowo ustanowione święto państwowe  Narodowy Dzień Pamięci Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego oddając cześć powstańcom.

Burmistrz Leszek Duszyński przeczytał w poniedziałek, 27 grudnia pod pomnikiem, związany z tym okolicznościowy adres.

Spadek liczby zuchów i harcerzy ma zostać powstrzymany poprzez powstanie drużyny ZHP w Słowikowie, (gm. Orchowo), która chce przyłączyć się do hufca trzemeszeńskiego.

14 listopada wspólnota parafii pw. NSPJ w Ostrowie (gm. Strzelno) uczciła 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.