Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uroczystości

Na początku imprezy panie otrzymały numerki, które następnie brały udział w loterii. Każda z pań otrzymała prezent w formie bonu podarunkowego lub nagrody rzeczowej.

11 marca w sali Domu Kultury i Strażaka w Orchowie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Impreza połączona była z podsumowaniem projektu Pięknieje Wielkopolska Wieś.

Dzień Kobiet w Ciencisku (gm. Strzelno) świętowano 11 marca.  Najmłodszą uczestniczką imprezy była ośmiomiesięczna Milenka Banaszak. Na toast wypito lampkę szampana i odśpiewano Sto lat. Na ręce sołtyski Jadwigi Pankowskiej, radny Remigiusz Koprowski przekazał okolicznościowy tort z przeznaczeniem dla wszystkich pań.

10 marca w świetlicy wiejskiej w Dzierzążnie (gm. Mogilno) odbyło spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

8 marca w górnej sali Domu Strażaka i Kultury w Orchowie miejscowy klub seniora Złota Jesień zorganizował spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Oprócz wysłuchania koncertu wszystkie panie otrzymały czerwone różyczki oraz życzenia od władz gminy i powiatu.

Tegoroczne obchody Dnia Sołtysa w gminie Trzemeszno, w piątek 3 marca miały wyjątkowy i podniosły charakter. Odbyło się bowiem uroczyste nadanie sztandaru dla Koła Gminnego Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego w Trzemesznie. Pierwsza część uroczystości odbyła się 26 lutego w Sanktuarium Matki Bożej Gościeszyńskiej w Gościeszynie. Druga część, to nadanie sztandaru, natomiast trzecią częścią będzie pielgrzymka do Kalisza.

Dwie pary małżeńskie z gminy Jeziora Wielkie obchodziły Złote Gody. Jaka jest ich recepta na udany związek? Kochać się i zawsze pamiętać, że najważniejszy jest kompromis.

Nie posiadają recepty na małżeństwo doskonałe. Twierdzą jednak zgodnie, że prawdziwa miłość, wzajemne poszanowanie i zrozumienie, dobry humor i odrobina małżeńskiej niezgody to czynniki wpływające na wspólne przeżycie długich lat.

Odbyło się wspólne śpiewanie piosenek, świeczkowisko oraz odczytywanie przesłań.

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.