Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyśmienita zabawa trwała do późnych godzin wieczornych fot. Paweł Lachowicz

W imprezie uczestniczyli też zaproszeni seniorzy z Orchowa, Skulska, Strzelna i Wilczyna. Muzyka, tańce, występ Teatru Małego Aktora - to tylko niektóre atrakcje wieczoru.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Jeziorańscy seniorzy spotkali się na wspólnej zabawie 22 listopada w jeziorańskim Domu Kultury. Przewodnicząca jeziorańskiego koła Wiesława Kopińska zaprosiła do wspólnej zabawy andrzejkowej. Imprezę rozpoczęto odśpiewaniem hymnu seniorów Kochajmy się, dopóki czas nam sprzyja. We wtorkowej imprezie uczestniczyli też zaproszeni seniorzy z Orchowa, Skulska, Strzelna, Wilczyna. W sumie bawiło się ponad 120 osób.

 

Imprezę rozpoczęto odśpiewaniem hymnu seniorów i wypiciem na zdrowie lampki czerwonego wina fot. Paweł Lachowicz

 

Podczas spotkania w przedstawieniu o seniorach wystąpili - przygotowani przez Ewę Kubiak - członkowie Teatru Małego Aktora działającego przy miejscowej szkole podstawowej: Gabriela Lewicka, Dalia Glanc, Oliwia Winiarska, Marcelina Towalska, Katarzyna Budkiewicz, Artur Łepski, Piotr Moskal, Gabriela Jędraszczak, Aleksandra Pałucka, Magdalena Piotrowska, Wiktoria Badowska, Eliasz Szurlej, Jakub Sikora.

 

Członkowie Teatru Małego Aktora działającego przy miejscowej szkole podstawowej podczas występu dla seniorów fot. Paweł Lachowicz

 

Następnie wszyscy zasiedli do poczęstunku. Stoły uginały się pod ciężarem smakowitych potraw i wypieków, które przygotowali jeziorańscy seniorzy. Muzykę do tańca serwował opiekun Klubu Seniora z ramienia GOKiR Patryk Gospodarczyk.

 

fot. Paweł Lachowicz

 

Dodatkową niespodziankę zgotowała uczestnikom członkini klubu Teresa Kubacka, która zagościła w zabawnym stroju Alicji z Niedojadło z Pipszoła. Najpierw przeczytała wiersz o seniorach, następnie w towarzystwie klowna, w rolę którego wcielił się Leszek Arent, zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy na parkiecie.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

 

 

 

Paweł Lachowicz, 23 XI 2022

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.