Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wnuczęta ze swoimi dziadkami fot. Paweł Lachowicz

Jak co roku w styczniu obchodzimy piękne święto - Dnia Babci i Dziadka. Szczególnie uroczyście świętują go dzieci zarówno w przedszkolach jak i w szkołach. Recytują wiersze, śpiewają piosenki, wręczają własnoręcznie wykonane prezenty.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Przedszkolaki z grupy Biedronki (5-6 latki) Przedszkola nr 2 w Mogilnie zaprosiły swoich dziadków na wspólne świętowanie w piątek, 27 stycznia.

 

fot. Paweł Lachowicz

 

Dumne babcie i dumni dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy, które zaprezentowały przygotowany pod kierunkiem nauczycielki Beaty Ciesielskiej przy pomocy Beaty Jania program artystyczny. Były wierszyki, muzyka i taniec. Oprócz występów dziadkowie otrzymali od dzieci własnoręcznie wykonane laurki oraz wypieczone ciasteczka z cukrem. Na zakończenie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców przedszkolaków.

 

 

Paweł Lachowicz, 27 I 2023

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.