Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Radiowozy cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony wychowanków fot. Inez Padowska

W piątek 27 maja w Szerzawach, odbył się Piknik Rodzinny. Podczas imprezy uczestnicy świętowali Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca.

REKLAMA

Wydarzenie obfitowało w różnorodne zabawy i atrakcje. Organizatorem pikniku był Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawych przy współpracy z MDK. W organizację wydarzenia zaangażowało się również grono pedagogiczne placówki. Wsród gości byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego ze starostą Tomaszem Krzesińskim i przewodniczącym Rady Powiatu Robertem Musidłowskim, przedstawciele Niebieskiego Serducha, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mogilnie i SOSW w Strzelnie przy ul. Parkowej.

Piknik rozpoczął się o godzinie 10.00. Na wstępie wszystkich przybyłych gości przywitał dyrektor placówki Norbert Woda. Po przemówieniu oficjalnie rozpoczęło się świętowanie. Nie zabrakło konkursów, zabaw tanecznych i animacji. Odbywały się również zabawy sportowe takie jak pokaz karate czy przeciąganie liny, zabawy plastyczne np malowanie między drzewami na folii. Ponadto na uczestników czekały takie atrakcje jak: dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżka motolotnią, lot modelem samolotu, malowanie twarzy. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt harcerski, gdzie zostały przygotowane różnorodne zabawy i quizy. Członkowie Stowarzyszenia Ekstremalni przedstawili obronne style sztuk walki. Na miejsce przyjechały radiowozy straży pożarnej, policji i straży miejskiej. Dla wielu wychowanków była to wielka atrakcja - wchodzili do środka i wcielali się w rolę pracownika danej jednostki.

 

 

Każdy uczestnik mógł częstować się różnorodnymi przysmakami. Była wata cukrowa, popcorn, ciasta i gorące napoje. O godzinie 12:00 odbył się grill. Po kiełbasę z grilla, pyry z gzikiem i gorącą grochówkę ustawiały się długie kolejki.

Inez Padowska, 28 V 2022

Reklama na stronie

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.