Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Obecni absolwenci podczas wspólnego zdjęcia pamiątkowego tuż przed wejściem dawnej szkoły fot. Inez Padowska

Dyrektor szkoły Krzysztof Laskowski oprowadził przybyłych gości po dawnej szkole, pokazując klasy.

REKLAMA
Intermarche - lokal do wynajęcia

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jeziorach Wielkich Krzysztof Laskowski z uśmiechem i radością przywitał w piątek 1 lipca przybyłych absolwentów. Oprowadził ich po szkole, pokazując jak bardzo się zmieniła przez te wszystkie lata. Zmiany jakie zaszły wzbudziły wiele emocji oraz wspomnień. Wszyscy dyskutowali o tym jak szkoła wyglądała kiedyś, a jednocześnie podziwiali jej obecny wygląd.

Po zakończeniu zwiedzania klas i różnych innych szkolnych zakamarków, wszyscy udali się do restauracji Hubertus, aby wspólnie świętować jubileusz. W spotkaniu udział wzięła wychowawczyni grupy Elżbieta Szczutkowska, która jednocześnie była nauczycielką języka polskiego i historii. Ponadto obecna była nauczycielka j. rosyjskiego i fizyki Anna Modrzejewska, oraz Urszula Chudzińska, która nauczała wychowania fizycznego, biologii i chemii.

 

Irena Ossowska wspomina, jak to było w szkole w Jeziorach Wielkich 50 lat temu fot. Inez Padowska

 

W 1972 roku, VIII klasę ukończyło 15 osób, jednak podczas spotkania obecnych było 9 z nich. Troje z nich nie mogło przybyć na spotkanie ze względów osobistych: Jacek Marciniak, Jan Pałucki oraz Zbigniew Zrobczyński. Podczas spotkania uczczono minutą ciszy pamięć zmarłych kolegów: Tadeusza Stanickiego, Jana Gralaka i Krzysztofa Pietruszkę oraz nauczycieli i wychowawców.

Udział w zjeździe klasowym wzięli: Grażyna Skonieczna, Irena Ossowska, Ewa Wróblewska, Kazimierz Świderski, Marek Ziętara, Stanisław Kuźniarek, Stanisław Borowiak, Józef Maciejewski i Małgorzata Przybylska.

Każdy uczestnik spotkania otrzymał pamiątkowy magnes, upamiętniający spotkanie i jubileusz.

 

 

Inez Padowska, 1 VII 2022

Reklama na stronie

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.