Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczestnicy gali podsumowującej działalność promocyjno-prewencyjną fot. arch. ZS w Mogilnie

W Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy i programy prewencyjne realizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy. Wśród 95 wyróżnionych osób jest siedmioro nauczycieli z mogileńskiej placówki.

Podczas spotkania uhonorowano nauczycieli z 27 placówek województwa kujawsko-pomorskiego, którzy realizowali program Kultura bezpieczeństwa w roku szkolnym 2021/2022. Wśród wyróżnionego grona znaleźli się również nauczyciele Zespołu Szkół w Mogilnie, którzy realizowali program: Małgorzata Konieczka, Edyta Kończal, Karolina Przybylska, Anna Mozgowiec, Marcin Buzała, Marek Kwiatkowski oraz Marcin Wietrzykowski. Podziękowanie za realizację programu Kultura bezpieczeństwa otrzymał także dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie Zbigniew Grzechowski.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Celem programu Kultura bezpieczeństwa, który realizowany był z uczniami mogileńskiego Zespołu Szkół jest edukacja młodzieży, która za chwilę wkroczy na rynek pracy. - Zagadnienia związane z prawem pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, które poruszane są na zajęciach w ramach programu, młodzież z pewnością wykorzysta w późniejszym życiu zawodowym - powiedział nam wicedyrektor ZS Marcin Wietrzykowski.

Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się 9 listopada.

Magdalena Lachowicz, 16 XI 2022

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.