Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zdrowie

Najlepiej załatwiać sprawy korespondencyjnie.

19 listopada w Szkole Podstawowej im. A. A. Michelsona przy ZSP nr 1 w Strzelnie odbyły się kreatywne zajęcia dla przedszkolaków Dzieci nie jedzą śmieci.

27 października przy Urzędzie Miejskim w Strzelnie stanął ambulans do poboru krwi od dawców grup A, B, AB i 0. W tym samym czasie w specjalnie przygotowanym namiocie można było zapisać się w bazie dawców szpiku i komórek macierzystych.

Od 25 października praca prowadzona jest w reżimie sanitarnym.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mogilnie, 19 października wydał decyzję o warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi produkowanej przez wodociąg we Wronowych (gm. Strzelno).

10 października przy remizie strażackiej OSP we Wronowych (gm. Strzelno) stanął ambulans, w którym chętni mogli podzielić się cennym darem życia i oddać krew dla mieszkańca wioski Oskara Lessnau.

Podczas festynu przyjemności można było połączyć z zadbaniem o własne zdrowie.

Niedzielne popołudnie w Kwieciszewie upłynęło nie tylko najmłodszym, ale również dorosłym mieszkańcom sołectwa w doskonałej, pełnej humoru atmosferze.

3 września w Nowej Wsi (gm. Jeziora Wielkie) odbył się festyn rekreacyjny zorganizowany w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW.

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj, 30 sierpnia wojewoda Mikołaj Bogdanowicz w towarzystwie władz gminnych i powiatowych zainaugurował trasę kujawsko-pomorskiego szczepionkobusa. Pierwszym miejscem, do którego dotał mobilny punkt było Wylatowo.

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.